KontaktKontakt

Rejestracja telefoniczna

pod numerem (52) 364 55 35, 735 000 050

                        603 26 80 82 kontakt osobisty

                     

 

Adres gabinetu

85-027 Bydgoszcz,

ul. Jagiellońska 111 lokal nr 6 parter

 

Godziny pracy

poniedziałek : 09:00 - 13.00

wtorek :14:00 - 20.00

środa : 09:00 - 15:00

piątek :11:00 - 18:00     

Wizyty po uprzednim umówieniu . Rejestracja w godzinch pracy gabinetu.

O mnieO mnie

Ginekolog BydgoszczJestem lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpocząłem w 1995 roku. Zajmuję się opieką nad kobietą w ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej. W kręgu moich zainteresowań leży szczególnie diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna. Wykonuję również badanie ultrasonograficzne prenatalne pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży zgodnie z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation z siedzibą w Londynie) wraz z komputerową oceną ryzyka indywidualnego. Od bieżącego roku również wykonuję badania USG 3D i 4D na aparacie Voluson E 6.

 

 

Pracuję również na oddziale położniczo-ginekologicznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy.

W zakresie procedur ginekologicznych wykonuję operacje laparoskopowe w przebiegu łagodnych torbieli i guzów jajników a także mięśniaków macicy, wycięcia laparoskopowe trzonu macicy i wycięcia całkowite macicy. Zabiegi histeroskopowe usuwania polipów endometrialnych, przerostów błony śluzowej macicy i mięśniaków podśluzowych a także operacje zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenie nietrzymania moczu.

 

W zakresie usług ambulatoryjnych służę pomocą w diagnostyce przyczyn niepłodności, szczególnie w zespole policystycznych jajników. Wykonuję ultrasonograficzny monitoring cyklu.

 

Wykonuję zabiegi laserowe w zakresie ginekologii estetycznej w leczeniu zmian poporodowych jak i korekcji zmian anatomicznych takich jak labioplastyka i waginoplastyka. Prowadzę też leczenie początkowego stadium wysiłkowego nietrzymania moczu nową laserową metodą MonaLisa Touch®. (Film poniżej). Procedura jest bezbolesna oraz zapewnia krótki czas rekonwalescencji. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuję w Klinice Medycyny Estetycznej Esteticmed.pl przy ul. Cichej 17 w Bydgoszczy.

 

 

 

 

Jacek Skórczewski - ZnanyLekarz.pl
Firmowe strony www